X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak "działa" reklama?

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2016 08:00
Jak to działa, że chętniej sięgamy po produktu zachwalane w telewizji? Kto wymyśla reklamy, jakie mają one na nas wpływ, co to jest manipulacja i dlaczego w reklamach często występują gwiazdy?
Audio
Jak działa reklama?

Już niedługo Mikołajki i Gwiazdka – dzieci rozmyślają o jakie prezenty mogą w tym roku poprosić Świętego Mikołaja. Niemały wpływ na ich prośby ma telewizyjna reklama. Czy jednak reklamowane produkty zawsze spełniają nasze oczekiwania? 

Z Panią Agnieszką Woźnicą Psychologiem Biznesu SWPS porozmawiamy również o sklepowych świątecznych promocjach oraz środkach mających na celu zachęcić nas do kupowania nawet nie do końca potrzebnych nam przedmiotów – ale za to wydających się być super okazją.Zapraszamy na audycję "Jak to działa" w każdą sobotę w godzinach 11:00 - 12:00, a szczególnie w sobotę, 3 listopada.

Zaprasza Ewa Gorzelak i Myszka Fela.

Zobacz także