X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Od 18 października "Zwierzyniec" o 13.00

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2020 09:00
W każdą niedzielę Polskie Radio Dzieciom zaprasza do wysłuchania audycji "Zwierzyniec" w której Pascal Kaczorowski przybliża najmłodszym słuchaczom świat zwierząt zarówno tych żyjących dziko jak i w środowisku przygotowanym przez człowieka. Od 18 października audycja ma nowe godziny nadawania. Zapraszamy od 13.00 do 14.00.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com

Jak to jest z tymi żabami: całować, czy nie? W łapkę, czy w policzek? Co piszczy w trawie, gdzie raki zimują, czy osioł jest uparty, a słoń nienażarty? Polskie Radio Dzieciom ma swojego wysłannika, który zajrzy do paszczy lwa, policzy zęby piraniom, popływa z aligatorami, a następnie zje razem z wilkami i pośpiewa z papugami.
Sprawdzi czy wół zapomniał jak był cielęciem, a na koniec odpocznie z leniwcami i popilnuje gromady surykatek. Kto? Oczywiście niezmordowany Pascal Kaczorowski!

Audycja: Zwierzyniec
Rozmawiał: Pascal Kaczorowski
Godzina emisji: 13:00
Audycja "Zwierzyniec" w każdą niedzielę w godz. 13.00 - 14.00.

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci,  wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych.

Zobacz więcej na temat: edukacja przyrodnicza rośliny
Zobacz także

Czytaj także

Czas wielu kolorów - jesieni czas

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 09:00
Jesień w ogrodach to pora wyjątkowa. Mienią się w słońcu kolorowe liście i w dodatku można po nich skakać. Z mikrofonem Polskiego Radia Dzieciom zajrzeliśmy do miejsca które jesienią wygląda jak zaczarowane.
rozwiń zwiń