X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

15 Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2018 19:00
Tegoroczny „Skowroneczek” rozbrzmiewać będzie już po raz piętnasty. Festiwal ma promować dorobek artystyczny dzieci i młodzieży oraz popularyzować ich twórczość wokalną.
Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej Skowroneczek
Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”Foto: (Materiały promocyjne)

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” już na stałe wpisał się w klimat muzycznych wydarzeń dla dzieci. W tym roku wśród wykonawców wystąpią uczestnicy z Polski, Niemiec, Litwy, Ukrainy, a także z dalekich Chin. Są to goście z miast partnerskich Nowego Sącza. 

Wydarzenie podzielono 3 części:

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”

4.07. przesłuchania solistów, oceniane przez jury: m.in. prof. Lidia Matynian, Jacek Cygan, Jerzy Petersburski, a także jury dziecięce
5.07 warsztaty muzyczne
6.07 uroczyste ogłoszenie wyników i koncert finałowy o godz. 19.00 na sądeckim rynku. Koncert będzie rejestrowany przez TVP. 

W dotychczasowych edycjach Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” wystąpili laureaci ogólnopolskich i europejskich festiwali. Niektórzy z nich rozpoczęli już poważną karierę artystyczną. Ubiegłoroczna laureatka festiwalu, Roksana Węgiel z Jasła zwyciężyła w popularnym programie telewizyjnym. Laureatkami poprzednich edycji były także znane szerokiemu gronu odbiorców Alicja Rega i Oliwia Wieczorek. 

Pomysłodawcą Festiwalu jest ks. Andrzej Mulka – dyrektor Wydawnictwa Promyczek, a Dyrektorem Artystycznym jest Milena Małecka Rogal – dyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. 

Program festiwalu ”Skowroneczek”  

Regulamin

Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym tego wydarzenia. 

Polskie Radio Dzieciom to całodobowy program radiowy dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, nadawany w Internecie, w systemie DAB+ oraz przez aplikację Polskiego Radia, skierowany do rodzin z dziećmi z miast, mniejszych miejscowości i wsi.

Misją Polskiego Radia Dzieciom jest zachęcanie rodzin do wspólnego spędzania czasu i edukacja przez zabawę.

Stacja emituje program 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Od godz. 7.00 nadawane są audycje dla dzieci, a od godz. 21.00 pasma dla rodziców, w których znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

W audycjach poruszana jest różnorodna tematyka dostosowana w formie i treści do percepcji dzieci oraz pory dnia. W swojej ofercie programowej Polskie Radio Dzieciom ma audycje m.in. o tematyce kulturalnej, artystycznej, przyrodniczej, podróżniczej, sportowej, historycznej i popularnonaukowej. 

Polskie Radio Dzieciom, jako jedyne medium na rynku, kierując się misją Polskiego Radia, nie emituje na swojej antenie żadnych reklam. Rodzice mogą zatem czuć się bezpiecznie wiedząc, że ich dzieci nie usłyszą żadnych przekazów podprogowych. 

 

jo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także