X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

20 tysięcy przedszkolaków w Orlen Przedszkoliada Tour 2020

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2020 08:00
We wtorek 21 stycznia w w Kielcach odbędzie się kolejna impreza największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków – Orlen Przedszkoliada Tour 2020. W tegorocznej edycji największego cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków w Europie, udział weźmie niemal 20 000 Aktywnych Przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej
Audio
  • Jakie aktywności sportowe czekają na przedszkolaków w tym roku na Przedszkoliadzie? O tym w rozmowie Zbyszka Kozłowskiego z Rafałem Gosławskim - koordynatorem wydarzenia (Popołudnik/Polskie Radio Dzieciom).
Przedszkoliada Tour - 90 imprez w przeszło pięćdziesięciu lokalizacjach w całym kraju
Przedszkoliada Tour - 90 imprez w przeszło pięćdziesięciu lokalizacjach w całym krajuFoto: mat. pras.

Od stycznia do marca 2020 odbędzie się 90 imprez w przeszło pięćdziesięciu lokalizacjach w całym kraju. 

Kangur Przedszkoliada.pl gwarantuje wszystkim uczestnikom niemal dwugodzinną rozrywkę ruchową, a kibicom na trybunach zabawę i doping na najwyższych obrotach.

Instruktorom przedszkoliada.pl w zabawach sportowych z najmłodszymi, towarzyszyć będą sportowcy reprezentujący kluby sportowe: Pogoń Szczecin, MKS Olimpia Szczecin, Sandra Spa Pogoń Szczecin, Chemik Police, King Szczecin, Zespół Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Police, Stalpro Błyskawica Szczecin oraz Panthers Wrocław.

Aktywne Przedszkolaki otrzymają od Kangura: dyplomy, medale i niespodzianki, które przygotowali partnerzy Orlen Przedszkoliada Tour 2020.
Więcej w załączonej rozmowie. Zapraszamy do wysłuchania fragmentu audycji "Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom.

Orlen Przedszkoliada Tour 2020 odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Wtorkowa impreza w Kielcach odbędzie się o godz. 10:30.
Miejsce: VI Liceum Ogólnokształcące
ul. Gagarina 5

Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje ponad 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów. Stacja nie emituje reklam.

jo

Zobacz więcej na temat: strona internetowa
Zobacz także

Czytaj także

Poznaj nową stronę Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2019 10:00
Bajki, animacje, słuchowiska i audycje publicystyczne znalazły swoje nowe miejsce na stronie Polskiego Radia Dzieciom. Od blisko 5 lat, ta całodobowa, cyfrowa stacja Polskiego Radia, nadaje audycje dla dzieci i dla dorosłych. Na nowej stronie odszukanie ich jest dużo bardziej intuicyjne.
rozwiń zwiń