X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Uroki letniego ogrodu

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2020 22:26
Rozkwiecony ogród w pierwszych dniach lata cieszy oczy wielokolorowymi kwiatami. Chabry, bławatki, złocieńce, ale także kwitnące warzywa oraz słoneczniki, które wystawiają buzie do letniego słońca to widoki na które czekaliśmy wiele miesięcy. A to dopiero początek tego kwietnego festiwalu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Jak wygląda lato w "Bajkowym ogrodzie"? Jakie kwiaty teraz kwitną i są zapytane przez pszczoły i inne owady? O tym w załączonej audycji.

Posłuchaj
43:38 Bajkowy Ogród 20.06 .mp3 Jak wygląda początek lata w ogrodzie pięcioletniej Mili? (Bajkowy ogród/Polskie Radio Dzieciom)_20.06.2020.

Audycja: Bajkowy ogród
Prowadzi:
 Pascal Kaczorowski
Data emisji: 06.06.2020
Audycja "Bajkowy ogród" na antenie Polskiego Radia Dzieciom, w każdą sobotę w godz. 12.00 – 13.00

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

jo

Zobacz więcej na temat: edukacja przyrodnicza
Zobacz także

Czytaj także

A gdyby tak zasiać arbuza w ogródku?

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2020 15:00
Pascal z Milą zasiali dziś coś, co jak urośnie będzie wielkie, okrągłe i słodkie. Będzie mieć długą łodygę, która może czasem mieć nawet 6 metrów. No i wąsy czepne czyli małe zielone sprężynki wyrastające z grubej łodygi. Chodzi oczywiście o łodygę arbuza. Jego kwiaty, podobne trochę do kwiatów dyni, są żółte, albo zielone.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Leniwe spacery dla poznania przyrody

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2020 12:49
15 czerwca obchodzony jest w Polsce Dzień Leniwych Spacerów. Warto się na taki spacer wybrać, bez telefonu i spacerować niespiesznie by móc uważnie przyjrzeć się otaczającemu światu. Takie piesze wędrówki na łonie natury mogą mieć dobry wpływ na nasze samopoczucie i są dobrą okazją do obserwacji przyrody.
rozwiń zwiń