X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ferie z Polskim Radiem Dzieciom!

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 01:05
W czasie ferii, od 14 stycznia do 24 lutego będziemy podpowiadać, jak i gdzie ciekawie spędzić czas wolny od szkoły. Polskie Radio Dzieciom będzie niestrudzenie informowało i towarzyszyło ciekawym wydarzeniom. Słuchacze dowiedzą się, co robić w czasie ferii w domu i poza nim.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Podpowiemy jak na sportowo spędzić ten czas, jakie muzeum warto odwiedzić i którą książkę przeczytać w czasie zimowych wieczorów.

Od poniedziałku do piątku w Porankach i Popołudnikach - przegląd wydarzeń, warsztatów i propozycji wszelkich aktywności przygotowanych dla dzieci na czas ferii w poszczególnych województwach.

W Strefie Rodzica poradzimy, jak zorganizować dziecku ferie wypełnione interesującymi dla niego aktywnościami oraz jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci podczas zimowych wyjazdów.

W województwach kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim, wielkopolskim ferie trwały pomiedzy 14 - 27 stycznia stycznia, w podlaskim, warmińsko-mazurskim - 21 stycznia - 3 lutego, w dolnośląskim, mazowieckim, opolskim, zachodniopomorskim 28 stycznia - 10 lutego.

Jako ostatni - od 9 do 24 lutego - odpoczywaja uczniowie z województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego.

. 

W Polskim Radiu Dzieciom przygotowaliśmy od poniedziałku do piątku w Porankach (7:00-10:00)  i Popołudnikach (15:00-17:00) przegląd wydarzeń, warsztatów i propozycji wszelkich aktywności przygotowanych dla dzieci na czas ferii w poszczególnych województwach.

W Strefie Rodzica (od poniedziałku do piątku w godz. 21:00-23:00) podpowiemy, jak zorganizować dziecku ferie wypełnione interesującymi dla niego aktywnościami oraz jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci podczas zimowych wyjazdów. 

Rodzinny WF (sobota 12 stycznia, godz. 12:00) - audycja poświęcona temu, jak na sportowo spędzić ferie.

Bajkowy ogród (sobota 2 lutego, godz. 12:00) - audycja poświęcona florze lądowej Antarktydy.

Dawno, dawno temu (od 12 stycznia - 23 lutego, w każdą sobotę, godz. 15:00) cykl audycji poświęcony temu co ciekawego dzieje się w muzeach w czasie ferii.

Niebieska szkatułka (niedziela, 3 lutego, godz. 9.00) - audycja poświęcona feriom przy kościele.

Zwierzyniec (niedziela, 3 lutego, godz. 12.00) - audycja poświęcona zwierzętom, które lubią zimno.

Zapraszamy do stołu (niedziela, 10 lutego, godz. 15:00) - audycja poświęcona kulinarnym feriom w Warszawie.

Zapraszamy!


Zobacz także