X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Monitoring

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2015 12:00
Kamery można spotkać w wielu miejscach. Na słupach, na budynkach i wewnątrz budynków - w sklepach, szkołach, urzędach. Ale po co się je tam montuje?
Audio
  • 19.10.2015 Monitoring (Bezpieczny Maluch/Polskie Radio Dzieciom)
Monitoring
Foto: Louish Pixel / photo on flickr

Kamery można spotkać w wielu miejscach. Na słupach, na budynkach i wewnątrz budynków - w sklepach, szkołach, urzędach. Ale po co się je tam montuje? Między innymi po to, aby policja mogła szybciej dotrzeć do miejsca, gdzie jest potrzebna. W dzisiejszym odcinku Kulfon i Policjanci rozmawiają o monitoringu i kamerach. Do czego przydają się policji nagrania z kamer, w jaki sposób można je wykorzystać? Czy wszystkich można nagrywać? Czy miejsca z monitoringiem muszą być specjalnie oznaczone?

Zobacz także