X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zosia w świecie dinozaurów

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2016 13:00
Przez lata powstało wiele teorii mówiących o przyczynach zniknięcia z Ziemi dinozaurów. Zagadka związana z prehistorycznymi gadami, bardzo zaciekawiła naszą Zosię. Bohaterka „Pamiętnika Przedszkolaka” postanowiła wyruszyć w odległe czasy, by poznać ich świat.
Audio
  • 29.01.2016 Zosia w świecie dinozaurów (Pamiętnik Przedszkolaka/Polskie Radio Dzieciom)
Zosia w świecie dinozaurów
Foto: archiwum prywatne

Kim jest paleontolog? Co to są skamieniałości? Kiedy żyły dinozaury i czy na pewno wszystkie wyginęły? Czy dziecko może stanąć do wyścigów razem z dinozaurem? Odpowiedzi na te pytania z pewnością pomogą małym Słuchaczom w zrozumieniu najważniejszych tematów, dotyczących tych niezwykłych stworzeń. W fascynującą podróż w baaardzo daleką przeszłość, zapraszamy tuż po 16:00. http://on.fb.me/1gqbsAO

Zobacz także