X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zosia i występ akrobatów

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016 13:00
Linoskoczek, ekwilibrysta, saltofikacz lub po prostu... akrobata. Taka osoba w cyrku ma nie lada zadanie - musi wykonywać wiele skomplikowanych gimnastycznych ćwiczeń na linach, trapezach czy trampolinach.
Audio
  • 15.04.2016 Zosia i występ akrobatów (Pamiętnik Przedszkolaka/Polskie Radio Dzieciom)
Zosia i występ akrobatów
Foto: pixabay.com

Występy akrobatyczne to dynamiczne, widowiskowe ewolucje na dużych wysokościach, ale nie tylko. Wszystkie wymagają niebywałych umiejętności. Trzeba wykazać się ogromną siłą, równowagą i gibkością. Akrobaci muszą więc stale ćwiczyć i doskonalić swoją sprawność ruchową. O tym, gdzie Zosia pierwszy raz spotkała akrobatów i jakie wywarło to na niej wrażenie, opowie w dzisiejszym programie. Słuchajcie już od 16:00 ➡ http://on.fb.me/1gqbsAO.


Zobacz także