Polskie Radio Dzieciom

Z dzieckiem do Doliny Roztoki

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2021 22:00
W najbliższą sobotę w audycji "Dziecko w drodze" w Polskim Radiu Dzieciom, odwiedziliśmy Dolinę Roztoki. Naszymi przewodnikami w tej wędrówce, ale nie tylko byli Magda i Sergiusz Pinkwart. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Z archiwum prywatnego Magdaleny i Sergiusza Pinkwart

W Dolinie Roztoki poszukaliśmy śladów jelonków, a odnaleźliśmy jastrzębie, pojeździliśmy na nartach na stoku FIS z jednym z najlepszych szkoleniowych stoków kadry narciarskiej w Polsce i porozmawialiśmy z instruktorem narciarskim, a także skosztowaliśmy tutejszych przysmaków. Zapraszamy na rodzinną, trwającą godzinę podróż, w niezwykle urokliwe rejony Tatr Wysokich. 


Posłuchaj
61:51 2021_03_06 21_00_36_RadioDzieciom_Dziecko_w_drodze.mp3 Dziecko w drodze 6 marca godz. 21:00

 

Audycja: Dziecko w drodze
Prowadzą: Magda i Sergiusz Pinkwart
Data emisji: 6.03.2021.

Audycja "Dziecko w drodze"  w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00.

"Dziecko w drodze" - barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej, pojawia się gość - zazwyczaj jest to ekspert z danego kierunku lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim Pociechom, co zjeść, jakie pamiątki kupić, i czego się wystrzegać. Zapraszają Magda i Sergiusz Pinkwart.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

jo

 

Zobacz także