X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dzień Nauczyciela

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2015 09:00
Zapraszamy na rozmowę o słowie „nauczyciel” i o nazwach innych zawodów. Na słuchaczy czekają zagadki!
Audio
  • 14.10.2015 Dzień Nauczyciela (Słowo do słowa i będzie rozmowa/Polskie Radio Dzieciom)
  • O zawodzie nauczyciela rozmawiają ,,Mali Odkrywcy" z Przedszkola nr 236 w Warszawie (dzielnica Bielany) – grupa 3 latków.
  • O zawodzie nauczyciela rozmawiają ,,Mali Odkrywcy" z Przedszkola nr 236 w Warszawie (dzielnica Bielany) – grupa 4 latków.
  • O zawodzie nauczyciela rozmawiają ,,Mali Odkrywcy" z Przedszkola nr 236 w Warszawie (dzielnica Bielany) – grupa 5 latków.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/domena publiczna

Dziś święto wszystkich nauczycieli – czyli również Waszej Pani albo Waszego Pana z przedszkola. Jak myślicie, dlaczego ich praca jest tak ważna? I dlaczego zawód, który wykonują, nazywa się „nauczyciel”? Porozmawiamy o tej nazwie. Zastanowimy się też nad określeniami innych zawodów. Ponadto na dzieci czekają zabawy słowotwórcze związane ze słowem „nauczyciel”. 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z dziećmi z Przedszkola nr 236 w Warszawie (dzielnica Bielany), po wysłuchaniu audycji „Słowo do słowa i będzie rozmowa” z dnia 14.10.2015.

Zobacz także