X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Odcinek 93. Skalne grzybobranie

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2017 11:00
Audio
  • Strażnicy dzikiego królestwa 12 sierpnia godz. 17:00
SDK 93
SDK 93Foto: Krystian Tyrański

Bohaterowie przybywają do Parku Narodowego Góry Stołowe, by przeżyć baśniową przygodę. Po drodze zbierają kolekcję grzybów – ale nie zwykłych, tylko skalnych! Chodząc po pięknym lesie napotykają na skalne olbrzymy i rozmawiają o historii powstawania tak bajecznych kształtów.

Na parkingu, przy szlaku natrafiają na komendanta Straży Parku, z którym prowadzą tajny wywiad o turystach wjeżdżających do parku i wyrzucających śmieci. Na Telefoniczną Dziką Linię zadzwoni do Leopolda pan Jan Loch z Gorczańskiego PN. Opowie historię o dzielnej rysicy wychowującej czwórkę małych kociąt.


Zapraszamy na audycję "Strażnicy Dzikiego Królestwa” w każdą sobotę, w godzinach 17:00 - 18:00, a szczególnie w sobotę, 12 sierpnia.

 

Zobacz także