X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Turniej piłkarski dla chłopców

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2020 15:22
Jak zadbać o rozwój piłkarski chłopców w wieku szkolnym? Wiedzą to trenerzy Uczniowskiego Klubu Sportowego ”Varsovia” organizując turniej piłki nożnej dla chłopców.
Audio
  • Uczniowskie "fair-play" w turnieju piłkarskim (Popołudnik/Polskie Radio Dzieciom)_24.02.2020.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

W najbliższą sobotę rozpocznie się turniej MOS 3 Śródmieście CUP 2020. Na specjalnie przygotowanej murawie, swoje talenty zaprezentują chłopcy z rocznika 2010 i młodsi, z czołowych polskich akademii piłkarskich. O puchar najlepszego zespołu zawalczą drużyny z Warszawy, Białegostoku, Kielc, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Krakowa, a także jedna drużyna z Londynu. 

O szczegółach tego wydarzenia w audycji "Popołudnik” w rozmowie Zbyszka Kozłowskiego z Jakubem Grabowskim, trenerem UKS Varsovia.
Więcej na www.varsovia.waw.pl

Zapraszamy do wysłuchania zapisu rozmowy.

Audycja: Popołudnik
Rozmawiał: Zbigniew Kozłowski
Gość: Jakub Grabowski/trener UKS Varsovia
"Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 - 17.00.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje pond 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.


jo

Zobacz więcej na temat: Rodzinny W-F
Zobacz także

Czytaj także

Sportowe walki rycerskie

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 15:00
Na czym polegają sportowe walki rycerskie? Jaki sprzęt jest potrzebny do uprawiania tego sportu i w którym roku życia dziecka warto rozpocząć treningi?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak rozpocząć uprawianie łucznictwa

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2019 09:00
Łucznictwo współcześnie jest uważane za sport polegający na strzelaniu z łuku do tarczy. Nie zawsze tak jednak było. Przez wiele wieków łucznictwo wykorzystywano podczas wojny albo w trakcie polowań. Dziś możemy uprawiać je, jako jedna z dyscyplin sportowych mozliwych Do trenowania przez okrągły rok. Od czego należy zacząć i na co zwrócić uwagę - o tym w audycji "Rodzinny w-f".
rozwiń zwiń