X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Trzecie Urodziny Polskiego Radia Dzieciom w Operze na Zamku w Szczecinie

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2018 14:00
Audio
  • Posłuchaj rozmowy o "Historii najmniej prawdopodobnej" granej na scenie Opery na Zamku w Szczecinie. "Kulturoteka" 31.03.2018.
  • Daria Druzgała w rozmowie z Jerzym Wołosiukiem - zastępcą dyrektora ds. artystycznych Opery na Zamku w Szczecinie."
  • Rozmowa o ”Historii najmniej prawdopodobnej” zagranej na 3.urodziny Polskiego Radia Dzieciom w Operze na Zamku w Szczecinie. Z dyrektorem opery Jackiem Jakielem rozmawiała Martyna Chuderska.
Historia najmniej prawdopodobna w Operze na Zamku w Szczecinie
"Historia najmniej prawdopodobna" w Operze na Zamku w SzczecinieFoto: W. Piątek©Opera na Zamku

5 kwietnia Polskie Radio Dzieciom odwiedzi Operę na Zamku w Szczecinie. Będzie to spotkanie odbywające się w ramach Trzecich Urodzin Polskiego Radia Dzieciom. Wspólnie ze słuchaczami zobaczymy "Historię najmniej prawdopodobną", multimedialną operę dziecięcą, zrealizowaną w formie wyprawy muzycznej. Spektakl powstał na motywach baśni Hansa Christiana Andersena i obecny jest w repertuarze Opery na Zamku w Szczecinie. Zapraszamy do posłuchania rozmowy Martyny Chuderskiej z gościem "Kulturoteki" - Panią Natalią Babińską - reżyser spektaklu.

Relację z wydarzenia urodzinowego będzie można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Dzieciom w ”Poranku” i w ”Muzycznych podróżach”, zaś powtórki w ”Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom”. 
Zapraszamy!

jo

Zobacz także

Czytaj także

3. Urodziny Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2018 07:50
1 kwietnia 2018 roku Polskie Radio Dzieciom skończyło 3 lata. Z tej okazji antena przygotowała wyjątkowe atrakcje: specjalne audycje, zabawy z nagrodami, spotkania ze słuchaczami oraz urodzinowy koncert dla dzieci w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w Warszawie. Świętowanie trwa przez cały tydzień, aż do 8 kwietnia. Na najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia czeka mnóstwo zabawy, radości oraz uśmiechów.
rozwiń zwiń