X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zagadki Ciotki Książkuli

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2020 14:00
Gościem "Kulturoteki" była  dziś Małgorzata Berwid, laureatka Orderu Uśmiechu. Współtwórczyni programu Ciuchcia, autorka "Molików Książkowych", za wkład w rozwój kampanii społecznej propagującej czytanie uhonorowana statuetką Fundacji “Cała Polska Czyta Dzieciom”. W Radiu dla Ciebie prowadzi audycję "Ciotka Książkula".
Audio
  • Rozmowa z Małgorzatą Berwit (Kulturoteka/Polskie Radio Dzieciom)_22.12.2019.
Mat. ilustracyjny
Mat. ilustracyjnyFoto: Pixabay

W audycji można usłyszeć wspomnienia o poetce Joannie Kulmowej i fragment jej poezji.  Małgorzata Berwid opowiada także o książkach pod choinkę i o przepisach kulinarnych na świąteczny stół. Można się też zmierzyć z zagadkami zadawanymi słuchaczom przez gościa audycji - niebylejakimi zagadkami  -  pochodzącymi ze stuletniej książki "Zagadki w 22 rodzajach i 620 przykładach". Spróbujecie?

Audycja "Kulturoteka"
Gość: Małgorzata Berwit, RDC
Data emisji: 22.12.2019
Godzina emisji: 17:00
Audycja "Kulturoteka" w każdą niedzielę w godz. 17.00 - 18.00.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje pond 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.


jo

Zobacz więcej na temat: strona internetowa
Zobacz także

Czytaj także

Opowieści świąteczne w książce elektronicznej. Gwiazdkopisanie 2019

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2019 14:00
Prezentujemy Państwu e-książkę zawierającą prace literackie napisane przez rodziny nagrodzone w konkursie Polskiego Radia Dzieciom. Opowiadania, wiersze, kartki z pamiętnika i komiks zawierają historie rodzinne, które zdarzyły się naprawdę.
rozwiń zwiń