Polskie Radio Dzieciom

Sceny z życia łabędzi

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2021 11:15
Łabędzie żyją w wielu miejscach na świecie, można je spotkać w Polsce, także w Chorwacji. Posłuchajcie opowieści o tym, jak wychowują swoje "brzydkie kaczątka".
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Posłuchaj

08:36 [DAB]Dzieciom (PCM) 25 sierpień 2021 10_45_10_KK.mp3 25.08.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Kapitanka Kalinka na morzu)

Audycja z cyklu Kapitanka Kalinka na morzu w każdą środę o 10.45 w Muzycznych podróżach Polskiego Radia Dzieciom.

Data emisji: 25.08.2021

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz więcej na temat: podróże dzieci
Zobacz także
Czytaj także

Wakacyjna apteczka

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2021 11:15
Podczas wakacyjnych wypraw zawsze powinna nam towarzyszyć apteczka. Jednak nie wystarczy sprawdzić jej zawartość raz do roku, zawsze powinny znaleźć się w niej niezbędne środki i narzędzia. Jakie? Posłuchajcie!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Światowy Dzień Pomocy Humanitarnej

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2021 11:15
Pomoc humanitarna jest skierowana do osób najbardziej potrzebujących, których zdrowie, życie czy inne przysługujące im prawa są zagrożone.
rozwiń zwiń