Polskie Radio Dzieciom

Bezpieczeństwo na morzu i na lądzie

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2021 11:15
Zasady bezpieczeństwa są bardzo istotne, nie tylko na morzu, ale także na drogach czy podczas spaceru. Dzieci na zajęciach w przedszkolu i szkole dowiadują się o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a my dzisiaj posłuchamy, na co zwrócić szczególną uwagę, gdy wychodzimy z domu. 
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Kapitanka Kalinka

Posłuchaj

08:57 Dzieci_AAC 2021_09_15-10-45-52_KK.mp3 15.09.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Kapitanka Kalinka na morzu)

Data emisji: 15.09.2021

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz więcej na temat: podróże dzieci
Zobacz także
Czytaj także

Czas od szkoły!

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2021 11:15
Dzisiaj 1 września i rozpoczęcie roku szkolnego! Kapitanka Kalinka bierze udział w szkolnych zajęciach, korzystając z internetu. To jedyna możliwość nauki, gdy w podróży spędza się niemal cały rok.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Międzynarodowy Dzień Dobroczynności

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2021 11:15
Czy wiedzieliście, że pomoc potrzebującym wywiera wpływ nie tylko na ich życie, ale również na nasze? Pomaganie innym wspiera naszą kondycję psychiczną, to czy jesteśmy przygnębieni, czy radośni, to jak się czujemy. Pomaganie innym pomaga również nam!
rozwiń zwiń