X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Kasia Nova, Katarzyna Musiał i Janusz Szrom

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2019 23:55
W audycji "Co nam w duszy gra" Kasia Nova wystartowała w radiu swój najnowszy przebój "Tańcząc bez Ciebie", Janusz Szrom opowiedział o swoich dzieciach, wychowaniu muzycznym przedszkolaków, pięknej płycie "Mazurek dla dzieci" zaś Katarzyna Musiał zdradziła szczegóły powstawania płyty "My Spanish Heart", ciężkiej pracy solistki występującej w największych salach z Carnegie Hall na czele oraz Festivalu Stella Musica  w Montrealu, którego jest dyrektorem
Audio
Kasia Nova
Kasia Nova Foto: Polskie Radio Dzieciom

Janusz Szrom Janusz Szrom

Katarzyna Musiał Katarzyna Musiał

Audycję prowadzi Adam Dobrzyński.

Data emisji: 08.07.2019

Premierowa audycja w każdy poniedziałek o godz. 23.00.


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci Jazz
Zobacz także

Czytaj także

Paweł Pańta

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 23:55
Studio odwiedził Paweł Pańta. Było o najnowszej płycie popełnionej z Wojtkiem Karolakiem i Arkiem Skolikiem, nagrodzie Grammy, Esperanzie Spalding, Troyu Millerze i muzykalnej rodzinie Państwa Pańta. Play listę uzupełniło nowe nagranie Taylor Swift, płyty Jamie Culluma, Sashy Strunin, Madonny i Santany.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marta i Michał Wojtas

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2019 23:55
Goście audycji opowiedzieli o dwóch córkach, o codziennym życiu, o muzycznych emocjach, koncertach a przede wszystkim najnowszej płycie zespołu Amarok z muzyką do spektaklu "The Storm". Poza tym po raz pierwszy w radiowym eterze pojawiło się nagranie "Myself" duetu Habiba & Seraphin tworzonego przez Ingę Habiba i Martina Seraphina, od lat mieszkającego w Manchesterze muzyka, którego debiutancki materiał pod nazwą Stillnox, również został zaprezentowany.
rozwiń zwiń