Polskie Radio Dzieciom

Kuba Sienkiewicz

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2020 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom Kuba Sienkiewicz z Elektrycznych Gitar, opowie o odmrażaniu (nie tylko siebie), 30 leciu pracy artystycznej, powspomina swoje pierwsze kroki na muzycznej scenie, opowie o "Pisi Gągolinie", nowym wcieleniu zespołu i planach koncertowych.
Kuba Sienkiewicz i Adam Dobrzyński
Kuba Sienkiewicz i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio

Posłuchaj
119:06 [DAB]Dzieciom (PCM) 20 lipiec 2020 23_00_01_CDG_.mp3 20.07.2020 (Polskie Radio dzieciom / Co nam w duszy gra)

 

Prowadzenie: Adam Dobrzyński

Data emisji: 20.07.2020

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja a cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

Marek Majewski i Acute Mind

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2020 23:59
W najbliższy piątek premiera nowej płyty - po 10 latach !!! zespołu Acute Mind. Marek Majewski w "Co nam w duszy gra" w Polskim Radiu Dzieciom pojawi się 13 lipca. Ale pierwsze fragmenty albumu już teraz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lidia Kopania

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2020 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom Lidia Kopania opowie o czasach z pandemii, o pracy nad nową płytą, zmianach w życiu, bieganiu po rosie.. Zaprezentuje też dwa nagrania z płyty, która ujrzy światło dzienne tej jesieni.
rozwiń zwiń