X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wojciech Ciuraj

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2020 23:59
W setną rocznicę wybuchu II Powstania Śląskiego światło dzienne ujrzał kolejny solowy album Wojciecha Ciuraja "Dwa Żywioły". To druga część tryptyku śląskiego, upamiętniającego setną rocznicę Powstań Śląskich.
Wojciech Ciuraj  i Adam Dobrzyński w plenerowym studiu Polskiego Radia Dzieciom
Wojciech Ciuraj i Adam Dobrzyński w plenerowym studiu Polskiego Radia DzieciomFoto: Polskie Radio

Wojciech Ciuraj jest moim gościem w Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom w "Co nam w duszy gra" na antenie Polskiego Radia Dzieciom. 

Poprzedni album "Iskry w Popiele" okazał się sukcesem na skalę międzynarodową. Artysta z Wodzisławia Śląskiego wystąpił ze swoim materiałem między innymi w Nipponie, gdzie płyta doczekała się wydania dedykowanego na lokalny rynek.

Ponad dwudziestominutowa suita Wojtka - w całości tylko w poniedziałkowej audycji!

Posłuchaj
118:59 Dzieci_AAC 2020_09_14-23-01-57.mp3 14.09.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Do tego rozpakuję najnowsze albumy od Gabrielle Aplin, Kate Rusby, powrócę do fantastycznych CD od Taylor Swift (szósty tydzień z rzędu na 1 top 200 tygodnika Billboard), Toni Braxton czy Hanny Banaszak.

Prowadzenie: Adam Dobrzyński

Data emisji: 14.09.2020

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja a cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także

Czytaj także

Nowości muzyczne z kraju i ze świata

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2020 23:59
Ambrose Akinmusire, Sharon Van Etten - absolutne petardy - polscy artyści składają hołd pierwszej grupie wykonującej SKA w Polsce czyli Alibabkom. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od Apocaplitica do Erasure, czyli zestaw premier

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 23:59
Cały zestaw premier - od Apocaliptica i Joe Bonamassy poczynając, przez Glorię Estefan- odświeżoną i baardzo przebojową, Kieszę i Toni Braxton aż do The Waterboys i... Erasure
rozwiń zwiń