X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Anna Jurksztowicz

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2020 23:59
"Jestem taka sama" jedna z najpiękniejszych płytowych pozycji na polskim rynku w 2020 roku. Płyta Ani Jurksztowicz to dzieło, które powstało przy wielkim udziale Krzysztofa Napiórkowskiego, stając się jego największym artystycznym osiągnięciem.
Anna Jurksztowicz i Adam Dobrzyński
Anna Jurksztowicz i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio

Ale to moje zdanie. I nie umniejszam solowych pozycji teamu Jurksztowicz- Napiórkowski to jest po prostu to. Anna Jurksztowicz pojawiła się w Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom i bardzo pięknie i ze szczegółami opowiadała nie tylko o tym.

W audycji ponadto koncertowe rozdanie Majki Jeżowskiej, solowa perła od Maciej Mellera i dużo, dużo więcej.

Posłuchaj
119:00 Dzieci_AAC 2020_10_26-23-00-26.mp3 26.10.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Prowadzenie: Adam Dobrzyński

Data emisji: 26.10.2020

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja a cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także

Czytaj także

Olga Bończyk oraz projekt Mania, Zalewski i 2Lips

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2020 23:59
"Życie taka gra" to nowy fantastyczny singiel Olgi Bończyk i przy okazji doskonała zapowiedź jej comebacku za około miesiąc..
rozwiń zwiń

Czytaj także

Projekt Mania i mnóstwo nowości

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2020 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawiła się Anna Dobrzycka – przedstawicielka Projektu Mania, którego to mini album niedawno ukazał się na rynku. Było o inspiracjach, fizjoterapii, subiektywnej recenzentce, a także o kobiecych atutach..
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Kukulska gościem w "Co nam w duszy gra"

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2020 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawiła się Natalia Kukulska, która opowiedziała o "Czułych strunach", Disney'u, pięknych słowach kobiet, zacnych nutach panów, odnajdywaniu piękna w dzisiejszym świecie.. Było też o Annie Jantar..
rozwiń zwiń