X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Anna Jurksztowicz i mnóstwo świątecznego grania

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2020 23:59
W tej audycji tylko świąteczne dzieła m.in od George'a Michaela, Dolly Parton, Zbigniewa Wodeckiego i Cezarego Klimczaka oraz Gwen Stefani. Będą jazdy obowiązkowe, ale i premiery świąteczne!
Anna Jurksztowicz i Adam Dobrzyński
Anna Jurksztowicz i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio

A w Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawiła się ze świątecznym repertuarem, i wigilijnym menu Anna Jurksztowicz!

Posłuchaj
118:34 Dzieci_AAC 2020_12_21-23-01-29_CDG_.mp3 21.12.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Prowadzenie: Adam Dobrzyński

Data emisji: 21.12.2020

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja a cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Świąteczne w duszy granie

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2020 23:59
Z jazdy obowiązkowej będzie Kuśka Brothers, "Last Christmas" zaśpiewa pewna Pani, będzie też Robbie Williams. Swoje pastorałki podarują Wam Arkadiusz Wiśniewski, Beti i Bobas czyli Beata Bełtowska i Kuba Bobas Wilk. Rainy Day i Wojciech Kubicki i spółka też pokolędują.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery i.. zimowe pieśni

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 23:59
Dzisiaj gramy program jubileuszowy turbo!. Będzie jeszcze gorący i przedpremierowy Dance Like Dynamite, Grzegorz Stawicki, Stillnox ze swojej drugiej płyty, zimowe pieśni podarują Wam Łyczacza, HalfLight, Cezary Makiewicz, Mariusz Kalaga.
rozwiń zwiń