X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Sławek Łosowski i Grzegorz Cebula

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom Sławek Łosowski opowie o zbliżającej się nowej płycie Kombi i zaskakującej współpracy. Odbędzie się także premiera nowego singla zespołu "Ale co z tego?".
Sławomir Łosowski i Adam Dobrzyński
Sławomir Łosowski i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio

W drugiej godzinie prosto z naszego studia ze Śląska Grzegorz Cebula, na świecie znany jako C-Bool (jeden z najlepszych polskich DJów), opowie o życiu w pandemii, rodzinnych perypetiach, pewnej rocznicy, co ze Śląska pokazał w swoim najnowszym teledysku, a także wystartuje swój najnowszy hit "Golden Rules", który internauci obejrzeli w ciągu dwóch tygodni w liczbie przekraczającej 700 tysięcy odtworzeń.

Grzegorz Cebula i Adam Dobrzyński Grzegorz Cebula i Adam Dobrzyński

Do tego jak zawsze zestaw premier z kraju i ze świata.

Posłuchaj
125:49 Dzieci_AAC 2021_05_17-22-59-46.mp3 17.05.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra) 

Data emisji: 17.05.2021

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także

Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Rainy Day, The Harpagans i Dubska, czyli.. dużo polskiego grania

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2021 23:59
Polska muzyka – premierowa i "lekko odkurzona" piękna, wiosenna a nieobecna na radiowych antenach. Premierowo z płyt wybrzmią Rainy Day z Warszawy, The Harpagans z Czeladzi, Łapka z Tychów, Michał Kielak z Białegostoku czy zespół Dubska z Bydgoszczy
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dorota i Henryk Miśkiewicz oraz Kaśka Sochacka

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2021 23:59
Plenerowe studio a w nim Dorota i Henryk Miśkiewicz; o relacjach rodzic-dziecko, o muzycznych podróżach, o urodzinowym prezencie, jaki wymyśliła ojcu i zrealizowała córka, wspomnienie dwóch ważnych albumów każdego z nich plus wspólne dzieło - które całkiem niedawno ujrzało światło dzienne.
rozwiń zwiń