Polskie Radio Dzieciom

Sławek Łosowski i Grzegorz Cebula

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom Sławek Łosowski opowie o zbliżającej się nowej płycie Kombi i zaskakującej współpracy. Odbędzie się także premiera nowego singla zespołu "Ale co z tego?".
Sławomir Łosowski i Adam Dobrzyński
Sławomir Łosowski i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio

W drugiej godzinie prosto z naszego studia ze Śląska Grzegorz Cebula, na świecie znany jako C-Bool (jeden z najlepszych polskich DJów), opowie o życiu w pandemii, rodzinnych perypetiach, pewnej rocznicy, co ze Śląska pokazał w swoim najnowszym teledysku, a także wystartuje swój najnowszy hit "Golden Rules", który internauci obejrzeli w ciągu dwóch tygodni w liczbie przekraczającej 700 tysięcy odtworzeń.

Grzegorz Cebula i Adam Dobrzyński Grzegorz Cebula i Adam Dobrzyński

Do tego jak zawsze zestaw premier z kraju i ze świata.

Posłuchaj
125:49 Dzieci_AAC 2021_05_17-22-59-46.mp3 17.05.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra) 

Data emisji: 17.05.2021

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Rainy Day, The Harpagans i Dubska, czyli.. dużo polskiego grania

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2021 23:59
Polska muzyka – premierowa i "lekko odkurzona" piękna, wiosenna a nieobecna na radiowych antenach. Premierowo z płyt wybrzmią Rainy Day z Warszawy, The Harpagans z Czeladzi, Łapka z Tychów, Michał Kielak z Białegostoku czy zespół Dubska z Bydgoszczy
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dorota i Henryk Miśkiewicz oraz Kaśka Sochacka

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2021 23:59
Plenerowe studio a w nim Dorota i Henryk Miśkiewicz; o relacjach rodzic-dziecko, o muzycznych podróżach, o urodzinowym prezencie, jaki wymyśliła ojcu i zrealizowała córka, wspomnienie dwóch ważnych albumów każdego z nich plus wspólne dzieło - które całkiem niedawno ujrzało światło dzienne.
rozwiń zwiń