X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Caroline Jop, Kuba Jurzyk oraz Arek Kłusowski

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2021 23:59
Przedpremierowo o swoich płytach i nie tylko opowiedzą Kuba Jurzyk oraz Caroline Jop - zaprezentuję też ich najnowsze nagrania. Kuba kończy pracę nad swoim debiutem i przyniesie do studia nagranie "Cały świat"zaś Caroline opublikowała swój mini album. W sieci pojawił się właśnie jej kolejny singiel z tytułem "Strach".
Caroline Jop i Adam Dobrzyński
Caroline Jop i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio

Kuba Jurzyk i Adam Dobrzyński Kuba Jurzyk i Adam Dobrzyński

Po północy pojawił się Arek Kłusowski ze swoim drugim albumem.

W rozmowie m.in. co najbardziej dziś denerwuje artystę, jak postrzega współczesne problemy i jak je rozwiązuje oraz jak wyglądała praca nad najnowszym krążkiem, oraz czego dotykają jego teksty.

Arek Kłusowski i Adam Dobrzyński Arek Kłusowski i Adam Dobrzyński

Posłuchaj

122:26 Dzieci_AAC 2021_06_28-23-00-13.mp3 28.06.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Data emisji: 28.06.2021

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także

Czytaj także

Marek Kądziela

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawi się Marek Kądziela - gitarzysta jazzowy, twórca m.in. projektów "Odpoczno" i "Jarząbu". Opowie o dyscyplinie w domu, podziale obowiązków, rodzinnym życiu w pandemii oraz najnowszej płycie "Jazz Ensemble".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ewa Bem i Janek Pęczak

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2021 23:59
W audycji gościmy Ewę Bem, królową polskiego jazzu, która w 2017 roku zakończyła swoją karierę. Teraz triumfalnie powraca - 31 lipca podczas Ladies Jazz Festivalu świętuje z opóźnieniem swój jubileusz, a także zapowiada płytę live. Będzie o tragedii, jaka wydarzyła się w jej życiu, o jakie szczęściu dają wnuki, będzie też zapowiedź wspomnień, które tylko na antenie Polskiego Radia Dzieciom!
rozwiń zwiń