!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Rafał Brzozowski

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2021 23:59
Lato kończymy "z przytupem". Trochę po części dzięki fantastycznym nowościom ostatnich tygodni, trochę za sprawą obecności w Studiu Plenerowym Polskiego Radia Dzieciom Rafała Brzozowskiego. Analizujemy jego występ w Eurowizji i zapraszamy do wysłuchania jego premierowej - baardzo przebojowej piosenki, która zapowiada wielki comeback Rafała nowym albumem jeszcze tej jesieni! 
Rafał Brzozowski i Adam Dobrzyński
Rafał Brzozowski i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio Dzieciom

Posłuchaj

126:13 [DAB]Dzieciom (PCM) 30 sierpień 2021 22_59_51_CDG.mp3 30.08.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Data emisji: 30.08.2021

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Jacek Horta

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawi się muzyk, performer, kompozytor i autor tekstów - Jacek Horta. Nie tylko opowie o swojej pięknej debiutanckiej płycie "Ocean myśli" ale poruszy także bardzo trudny temat uzależnień. A w jego przypadku mówimy o uzależnieniu krzyżowym. Opowie też o całym piekle z tym związanym, o znalezieniu piękna w sobie, o tym jak ważna jest samoakceptacja i o tym, że  "każdego dnia warto robić wszystko, żeby się udawało". 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Kasia Moś

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom gościła Kasia Moś. Rozmawialiśmy o najnowszej płycie, wydanej przez Agencję Fonograficzną Polskiego Radia, o fascynacji Moniuszką, ale i twórczością Kasi Sobczyk (obie pochodzą z Bytomia).
rozwiń zwiń