Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Dominika Barabas i Sławomir Łosowski

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2022 23:55
W drugi Dzień Świąt w naszym studiu pojawiła się Dominika Barabas, która zaprezentowała swój długo wyczekiwany album "Psia mać", przedstawiła swój świąteczny utwór ale i wiele powspominała...
Dominika Barabas i Adam Dobrzyński
Dominika Barabas i Adam Dobrzyński Foto: Polskie Radio Dzieciom

Artystka zdradziła wiele szczegółów z jej życia, mówiła o zmianach, planach, oczekiwaniach. Dowiedzieliśmy się, co lubi w świętach, a czego nie. Co było dla niej największym wzruszeniem ale i rozczarowaniem. I jaka jest jej recepta na samotność.

W Plenerowym Studiu Polskie Radio Dzieciom pojawił się Sławomir Łosowski, który opowiadał o najciekawszych, najbardziej zaskakujących prezentach, zaprosił także na Sylwestrowy wykon w Zakopanem i premierę nowego teledysku!

Sławomir Łosowski i Adam Dobrzyński Sławomir Łosowski i Adam Dobrzyński

Posłuchaj

129:26 Radio Dzieciom 2022_12_26-23-00-08.mp3 26.12.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Audycję przygotował i prowadził: Adam Dobrzyński

Data emisji: 26.12.2022

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Ryszard Makowski, Kabaret OT.TO i Staś Szymański

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2022 23:55
Stało się... Ryszard Makowski wrócił do Kabaretu OT.TO w 2022 roku. Nikt chyba nie przypuszczał, że po ponad dwudziestu latach ci trzej: Wiesław Tupaczewski, Andrzej Tomanek i Ryszard Makowski znów staną wspólnie na scenie i razem będą pracować w studio nagraniowym. A jednak!
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Karina i Adama Bałdychowie oraz Marzena Majcher

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2022 23:55
Artyści opowiedzą o swoich świątecznych przygotowaniach, zdradzą wiele domowych tajemnic, będzie wiele muzycznych niespodzianek a przede wszystkim zapowiedzi wydarzeń, jakie szykują na 2023 rok. Jak to podczas rodzinnych spotkań, nie zabraknie także tematów związanych z dziećmi, związanych z rodzicielstwem, wszak w tym roku przyszła na świat ich druga pociecha.
rozwiń zwiń