Polskie Radio
Section05
Kabaret OT.TO

"To już lato" - Kabaret OT.TO z nową wakacyjną płytą

- Zawsze w kabarecie chcieliśmy tworzyć takie pozytywne emocje, czyli taki "czas pogody" dla słuchaczy, dla widzów - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Wiesław Tupaczewski z Kabaretu OT.TO. Grupa przez wiele lat współtworzyła "Lato z Radiem", a teraz powraca z płytą "To już lato", wydaną przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Krajewski Kabaret OT.TO Agencja Muzyczna Polskie Radio płyta Lato z Radiem

"To już lato". Muzyczna propozycja na wakacje od Kabaretu OT.TO

Kabaret OT.TO powraca z nową płytą. Niespełna rok po premierze dobrze przyjętego świątecznego albumu grupa prezentuje wydawnictwo pt. "To już lato", wpisujące się tematyką i nastrojem w wakacyjną porę. - Przyjemnie się pracuje. Robimy nowe piosenki i wydarzenia. Naprawdę jest fajnie - podkreśla Wiesław Tupaczewski z Kabaretu OT.TO.
Zobacz więcej na temat:  Maria Szabłowska Kabaret OT.TO muzyka rozrywkowa kabaret

Piotr Kostrzewa o płycie stworzonej z Kabaretem OT.TO

W nagraniach utworów na nową płytę Kabaretu OT.TO pt. "Wesołych świąt" wzięli udział muzycy z Chopin University Big Band pod kierownictwem Piotra Kostrzewy. Efektem współpracy jest album złożony z autorskich, świątecznych kompozycji. - Mamy dla państwa coś całkowicie świątecznego, polskiego, mazowieckiego. Nie "christmasy" zza oceanu, tylko polskie piosenki - mówi w "Muzycznej Jedynce" Piotr Kostrzewa.
Zobacz więcej na temat:  Marcin Kusy muzyka rozrywkowa Kabaret OT.TO Chopin University Big Band Piotr Kostrzewa

"To jest prezent na święta". Kabaret OT.TO zapowiada nową płytę

Andrzej Tomanek, Ryszard Makowski i Wiesław Tupaczewski to członkowie popularnego Kabaretu OT.TO. Po ponad 20 latach przerwy znowu współpracują, a najnowszym efektem tej współpracy jest wyjątkowy album "Wesołych Świąt". - Za każdym razem wzruszam się, kiedy słyszę tę płytę. To jest taki prezent dla Państwa na święta - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Andrzej Tomanek.
Zobacz więcej na temat:  Boże Narodzenie Choinki Jedynki akcja charytatywna muzyka rozrywkowa Agencja Muzyczna święta Paweł Sztompke Kabaret OT.TO