Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Muzyczne podsumowanie roku

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2023 23:55
Sprawdzamy, jak muzyczne podsumowania ubiegłego roku wyglądają na świecie, na podstawie wyników sprzedaży płyt m.in. na Wyspach Brytyjskich, za Oceanem - pomogą nam w tym zestawienia m.in UK Charts i tygodnika Billboard. Zaglądamy do podsumowań przeprowadzonych przez topowe magazyny muzyczny na czele z Mojo, Uncut, Musik Express oraz Classic Rock - wszystkie wymienione periodyki wciąż ukazują się w wersji papierowej i takowe przyniosłem do studia.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Polskie Radio Dzieciom

W audycji przede wszystkim wyniki mojego dorocznego prywatnego plebiscytu NAJ 2022 - podsumowania dokonałem w tym roku w 20 kategoriach!

Najlepsza muzyka z ostatnich 12 miesięcy na antenie Polskiego Radia Dzieciom 2 oraz 9 stycznia - w audycji "Co nam w duszy gra" - start od 22:00.

Po audycji uzupełnienie na specjalnej play liście od 23.00 do 1.00 w nocy!

Wyniki plebiscytu już po północy z 2 na 3 stycznia na moim muzycznym blogu "Ale Muzyka"

Posłuchaj
179:37 [DAB]Dzieciom (PCM) 2 styczeń 2023 22_00_17_3.mp3 02.01.2023 r. (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Audycję przygotował i prowadził: Adam Dobrzyński

Data emisji: 02.01.2023 

Godz. emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek w godz. 22.00 - 23.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Ryszard Makowski, Kabaret OT.TO i Staś Szymański

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2022 23:55
Stało się... Ryszard Makowski wrócił do Kabaretu OT.TO w 2022 roku. Nikt chyba nie przypuszczał, że po ponad dwudziestu latach ci trzej: Wiesław Tupaczewski, Andrzej Tomanek i Ryszard Makowski znów staną wspólnie na scenie i razem będą pracować w studio nagraniowym. A jednak!
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Karina i Adama Bałdychowie oraz Marzena Majcher

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2022 23:55
Artyści opowiedzą o swoich świątecznych przygotowaniach, zdradzą wiele domowych tajemnic, będzie wiele muzycznych niespodzianek a przede wszystkim zapowiedzi wydarzeń, jakie szykują na 2023 rok. Jak to podczas rodzinnych spotkań, nie zabraknie także tematów związanych z dziećmi, związanych z rodzicielstwem, wszak w tym roku przyszła na świat ich druga pociecha.
rozwiń zwiń