Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Olga Bończyk

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2021 23:59
W Plenerowy Studiu Polskiego Radia Dzieciom gości Olga Bończyk, która opowie o swojej nowej płycie, życiu "ozdrowieńca", a także o.. Miłości, oczekiwaniach, radościach. W audycji także nowe płyty od Sierry Hull, Jhane Aiko, Nicka Jonasa i Balthazara.
Olga Bończyk i Adam Dąbrowski
Olga Bończyk i Adam DąbrowskiFoto: Polskie Radio

Posłuchaj

119:07 Dzieci_AAC 2021_04_26-23-00-00.mp3 26.04.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Data emisji: 26.04.2021

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Olga Polikowska

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego radia Dzieciom gościmy Olgę Polikowską - zaszczepioną Astra Zenecą - która opowiada dlaczego, po co i jakie objawy, ale przede wszystkim opowiada o debiutanckiej płycie, która jest następcą EPki sprzed dwóch lat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Less Is Lessie oraz mnóstwo nowości ze świata

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 23:59
Dźwiękowe oprowadzanie po wrocławskim Nadodrzu za sprawą płyty Less Is Lessie, zapowiedzi płyt i zestaw singlowych premier z kraju i ze świata (m.in Brodka, Mioush, Arek Kłusowski, Dua Lipa i Marianne Faithfull), do tego Robertas Semeniukas z Wilna z Zalvirinis - z solowym albumem (polska radiowa prapremiera).
rozwiń zwiń