Polskie Radio Dzieciom

Dorota i Henryk Miśkiewicz oraz Kaśka Sochacka

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2021 23:59
Plenerowe studio a w nim Dorota i Henryk Miśkiewicz; o relacjach rodzic-dziecko, o muzycznych podróżach, o urodzinowym prezencie, jaki wymyśliła ojcu i zrealizowała córka, wspomnienie dwóch ważnych albumów każdego z nich plus wspólne dzieło - które całkiem niedawno ujrzało światło dzienne.
Dorota i Henryk Miśkiewicz oraz Adam Dobrzyński
Dorota i Henryk Miśkiewicz oraz Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio

mat. ilustracyjne mat. ilustracyjne

Do tego premierowo Kaśka Sochacka, oraz nieoczywiste covery orkiestry Męskie Granie.

Posłuchaj
119:03 Dzieci_AAC 2021_05_10-23-00-59.mp3 10.05.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra) 

Data emisji: 10.05.2021

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Olga Bończyk

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2021 23:59
W Plenerowy Studiu Polskiego Radia Dzieciom gości Olga Bończyk, która opowie o swojej nowej płycie, życiu "ozdrowieńca", a także o.. Miłości, oczekiwaniach, radościach. W audycji także nowe płyty od Sierry Hull, Jhane Aiko, Nicka Jonasa i Balthazara.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Rainy Day, The Harpagans i Dubska, czyli.. dużo polskiego grania

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2021 23:59
Polska muzyka – premierowa i "lekko odkurzona" piękna, wiosenna a nieobecna na radiowych antenach. Premierowo z płyt wybrzmią Rainy Day z Warszawy, The Harpagans z Czeladzi, Łapka z Tychów, Michał Kielak z Białegostoku czy zespół Dubska z Bydgoszczy
rozwiń zwiń