!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Rafał Brzozowski

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2021 23:59
Lato kończymy "z przytupem". Trochę po części dzięki fantastycznym nowościom ostatnich tygodni, trochę za sprawą obecności w Studiu Plenerowym Polskiego Radia Dzieciom Rafała Brzozowskiego. Analizujemy jego występ w Eurowizji i zapraszamy do wysłuchania jego premierowej - baardzo przebojowej piosenki, która zapowiada wielki comeback Rafała nowym albumem jeszcze tej jesieni! 
Rafał Brzozowski i Adam Dobrzyński
Rafał Brzozowski i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio Dzieciom

Posłuchaj

126:13 [DAB]Dzieciom (PCM) 30 sierpień 2021 22_59_51_CDG.mp3 30.08.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Data emisji: 30.08.2021

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Jacek Horta

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawi się muzyk, performer, kompozytor i autor tekstów - Jacek Horta. Nie tylko opowie o swojej pięknej debiutanckiej płycie "Ocean myśli" ale poruszy także bardzo trudny temat uzależnień. A w jego przypadku mówimy o uzależnieniu krzyżowym. Opowie też o całym piekle z tym związanym, o znalezieniu piękna w sobie, o tym jak ważna jest samoakceptacja i o tym, że  "każdego dnia warto robić wszystko, żeby się udawało". 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Kasia Moś

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom gościła Kasia Moś. Rozmawialiśmy o najnowszej płycie, wydanej przez Agencję Fonograficzną Polskiego Radia, o fascynacji Moniuszką, ale i twórczością Kasi Sobczyk (obie pochodzą z Bytomia).
rozwiń zwiń