X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Edward Hulewicz

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 23:55
W audycji pojawił się 81 letni Edward Hulewicz, który przyniósł swoje najnowsze nagranie. Było ono po raz pierwszy odtworzone na radiowej antenie. Poza tym nowe single przedstawiła Goya (płyta ukaże się tej jesieni), Marian Lichtman oraz czeskie grupy: Inkoust Pana Boucka oraz Tempus.
Audio
Edward Hulewicz z gospodarzem audycji
Edward Hulewicz z gospodarzem audycjiFoto: Polskie Radio Dzieciom

Przedpremierowo – redaktor Adam Dobrzyński przedstawił fragmenty płyt Piotra Barona oraz grupy Chevy, które oficjalnie ujrzą światło dziennie w najbliższy piątek 31 maja.  

Data emisji: 29.05.2019

Premierowa audycja w każdą środę o godz. 23.00.


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także

Czytaj także

Florence Jenkins Project oraz Kari Sal

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 07:11
W audycji z mini live actem wystąpili Florence Jenkins Project - czyli Anna, Jakub i Borys Stokalscy. Wśród zaprezentowanych piosenek pojawiła się premierowa "Lawsong".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Bałdych

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 23:55
Zgodnie z obietnicą w studiu pojawił się Adam Bałdych ze skrzypcami renesansowymi. Prócz muzyki z albumu "Sacrum profanum", zagrał na żywo autorski utwór "Jardin" oraz fantastyczną wersję "Halleluyah" Leonarda Cohena. Do tego play listę uzupełniają nowe płyty Talosa, chwilę przed światową premierą Morrissey’a, duetu Nagórski-Wośko czy nowe nagranie duetu Plastic.
rozwiń zwiń