X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Martin Seraphin i jego debiutancka płyta "Mercury"

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2019 16:00
Studio Polskiego Radia Dzieciom odwiedził Martin Seraphin ze swoją debiutancką płytą ”Mercury”. Ten dwupłytowy album zawiera 16 utworów elektronicznych z gatunku darkwave, electro, synth-pop i synhway.
Audio
  • 21.08.19. Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego/Polskie Radio Dzieciom
Gościem Adama Dobrzyńskiego był Martin Seraphin
Gościem Adama Dobrzyńskiego był Martin SeraphinFoto: Adam Dobrzyński/Polskie Radio

Jeden z utworów, które znalazły się na jego debiutanckim albumie powstał w 2002 roku. Pozostałe to nowości oraz odświeżone wersje kompozycji powstałych na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Artysta zaprosił do współpracy 5 wokalistek śpiewających gotyk: Agatę Pawłowicz, Anię Ortodoks, Maję Konarską, Ingę Habibę i Agnieszkę Kornec. Ich śpiew uzupełnia wokal Martina Seraphina.

W drugiej godzinie pojawili się Adam Miller i Damian Lange czyli Romantycy Lekkich Obyczajów, którzy przynieśli do studia wydaną przed kilkoma dniami płytę "Best of".

Adam Miller i Damian Lange czyli Romantycy Lekkich Obyczajów Adam Miller i Damian Lange czyli Romantycy Lekkich Obyczajów

Zapraszam na dwugodzinną audycję przepełnioną muzyką i rozmowami o niej.

Adam Dobrzyński

Audycja: Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego
Audycję prowadzi:
 Adam Dobrzyński.
Data emisji: 21.08.2019
Premierowa audycja w każdą środę o godz. 23.00.

--

Polskie Radio Dzieciom, to przestrzeń wszystkich: dzieci i dorosłych. Tych, dla których świat stoi otworem, ale kryje w sobie wiele tajemnic i tych którzy weszli w niego już dawno, ale wciąż jest dla nich zagadką. Zapraszamy do słuchania audycji zarówno maluchy, jak i przedszkolaki, uczniów, studentów i oczywiście rodziców.

ramówce tej całodobowej stacji radiowej znajdują się audycje edukacyjne, naukowe i rozrywkowe rozwijające wyobraźnię i budujące kreatywność dzieci oraz  pasmo wieczorne kierowane do osób dorosłych - kompendium wiedzy w zakresie wychowania, kultury i sztuki.

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Stacja emituje program 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. 
Staramy się ukazywać rodzicom różne rozwiązania, porady dotyczące wychowywania dzieci i pomagać w poszukiwaniu odpowiednich rozwiązań. Poprzez audycje pełne dźwięków rozwijamy wyobraźnię i budujemy w dziecku kreatywność. Programy pomagają w edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Biorąc pod uwagę fakt, iż radio towarzyszy nam na każdym kroku (samochód/ przedszkole/ praca), jest to ogromny potencjał do kształtowania postaw i przekazywania wartości, które są bezcenne, zwłaszcza dla dzieci.

Polskie Radio Dzieciom ma swoją stronę internetową www.polskieradiodzieciom.pl, profil na Facebooku https://www.facebook.com/radiodzieciom/ oraz konto na Instagramie.
Tam można znaleźć więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych.

jo

Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński
Zobacz także

Czytaj także

Wakacyjne nowości muzyczne

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 07:01
W audycji znalazło się miejsce dla ostatnio wydanych płyt, muzyki jeszcze nie prezentowanej, nowych wakacyjnych propozycji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z wizytą w Nashville

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2019 07:01
A jak na stolicę muzyki country przystało, nie zabrakło koncertowej płyty Dixie Chicks, najnowszego dzieła Bruce'a Springsteene'a czy Ryana Binghama.
rozwiń zwiń