!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Agnieszka Hekiert i Piotr Zubek

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 23:59
W audycji podróż upłynęła na... jazzowo. Najpierw zaprezentowałem fragment niewydanego do tej pory koncertu sprzed 58 lat Stana Getza. Koncert zapowiadał sam Chip Monck.
Audio
Agnieszka Hekiert z autorem audycji
Agnieszka Hekiert z autorem audycjiFoto: Polskie Radio

Gość audycji, Piotr Zubek opowiedział o swojej miłości do Jerzego Wasowskiego i przedstawił album "Moja wycinanka. Inne piosenki Jerzego Wasowskiego".

W drugiej godzinie było o "M-ART Metal Rock Fest Festiwalu" - który w najbliższy piątek w Voodo Club w Warszawie a Agnieszka Hekiert przyniosła płytę "Soulnation", która na sklepowe półki trafi dopiero 2 października - w Polskim Radiu Dzieciom odbyła się prapremiera tegoż wydawnictwa.

Piotr Zubek w studiu Polskiego Radia Dzieciom Piotr Zubek w studiu Polskiego Radia Dzieciom

Zapraszam na dwugodzinną audycję przepełnioną muzyką i rozmowami o niej.

Audycję prowadzi: Adam Dobrzyński.

Data emisji: 11.09.2019

Premierowa audycja w każdą środę o godz. 23.00.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowa. To przestrzeń dla dzieci i dorosłych. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

W ramówce stacji znajdują się audycje edukacyjne, naukowe i rozrywkowe rozwijające wyobraźnię i budujące kreatywność dzieci oraz  pasmo wieczorne kierowane do osób dorosłych - kompendium wiedzy w zakresie wychowania, kultury i sztuki.


Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.
Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność. PAudycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.
Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Biorąc pod uwagę fakt, iż radio towarzyszy nam na każdym kroku (samochód/ przedszkole/ praca), jest to ogromny potencjał do kształtowania postaw i przekazywania wartości, które są bezcenne, zwłaszcza dla dzieci.

Polskie Radio Dzieciom ma swoją stronę internetową www.polskieradiodzieciom.pl, profil na Facebooku https://www.facebook.com/radiodzieciom/ oraz konto na Instagramie.
Tam można znaleźć więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych.


Zobacz także
Czytaj także

Martin Seraphin i jego debiutancka płyta "Mercury"

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2019 16:00
Studio Polskiego Radia Dzieciom odwiedził Martin Seraphin ze swoją debiutancką płytą ”Mercury”. Ten dwupłytowy album zawiera 16 utworów elektronicznych z gatunku darkwave, electro, synth-pop i synhway.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maria Tyszkiewicz "Ufam sobie"

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2019 01:01
Gościem w audycji była aktorka i piosenkarka Maria Tyszkiewicz. Przyniosła swój pierwszy singiel zatytułowany "Ufam sobie". Play listę uzupełniły nowe płyty od Aldous Harding, łotewskiego Musiqq, Tori Kelly czy album "Brel- Ces Gens - La", na którym piosenki Brela interpretują fantastyczni ​piosenkarze na czele z Thomasem Dutronc, Zaz, Marianne Faithfull czy Melody Gardot.
rozwiń zwiń