X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Bašnia Lipińska

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 23:59
Bašnia Lipińska i jej zespół wydali płytę "No Falling Stars And No Wishes"​. O tym wydawnictwie, muzycznych inspiracjach i wzorcach, koncertach - artystka opowiedziała w audycji.
Audio
Baśnia Lipińska z autorem audycji
Baśnia Lipińska z autorem audycjiFoto: Polskie Radio

Play listę uzupełniły nowe płyty od polsko-szwedzkiego duetu Guilt Trip, Andy'ego Blacka, słowackiej Hrzdy, pochodzącej z Algierii Azizy Brahim i łotewskiego Jauno Janu Orkestris.

Audycję prowadzi: Adam Dobrzyński.

Data emisji: 09.10.2019

Premierowa audycja w każdą środę o godz. 23.00.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowa. To przestrzeń dla dzieci i dorosłych. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

W ramówce stacji znajdują się audycje edukacyjne, naukowe i rozrywkowe rozwijające wyobraźnię i budujące kreatywność dzieci oraz  pasmo wieczorne kierowane do osób dorosłych - kompendium wiedzy w zakresie wychowania, kultury i sztuki.


Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.
Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność. PAudycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.
Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Biorąc pod uwagę fakt, iż radio towarzyszy nam na każdym kroku (samochód/ przedszkole/ praca), jest to ogromny potencjał do kształtowania postaw i przekazywania wartości, które są bezcenne, zwłaszcza dla dzieci.

Polskie Radio Dzieciom ma profil na Facebooku raz konto na Instagramie - można tam znaleźć więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych!

Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński
Zobacz także

Czytaj także

Shagreen oraz Radosław Nowak i Aleksander Januszewski

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2019 23:59
W pierwszej godzinie o swoim debiutanckim krążku opowiedziała bardzo szczerze, wschodząca gwiazda industrialu i dark wave - Shagreen. Przypomnieliśmy sobie też nagrania gotyckiego Lorien i dark electro, EBM’owego Stillnoxa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bartosz "Administratorr" Marmol oraz Ewa Żmijewska i Shandrelica Casper

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2019 23:59
W audycji pojawił się Bartosz "Administratorr" Marmol, który opowiedział o swoich trzech muzycznych projektach, podróżach do Chin i Tajlandii a także kulinarnych popisach, nieprzespanych nocach. Zaprezentowaliśmy także fragmenty płyty "Czy" zespołu Administratorr.
rozwiń zwiń