X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Susanna Aleksandra i Myles Sanko oraz OIO

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 23:55
Wizyta w Estonii i Finlandii za sprawą nowej płyty Susanny Alexandry, Londyn - za sprawą 4 albumu Mylesa Sanko a w Pół Pięknej Płyty cały, wydany w 1991 roku, album zapomnianej baskijskiej formacji OIO
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Polskie Radio

Posłuchaj

118:37 Dzieci_AAC 2021_04_07-23-00-20.mp3 07.04.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego)

Audycję prowadzi: Adam Dobrzyński

Data emisji: 07.04.2021

Godz. emisji: 23.00

Premierowa audycja z cyklu Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego w każdą środę o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński piosenka
Zobacz także

Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Patrycja Zarychta i Gniewomir Tomczyk

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2021 23:55
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom Patrycja Zarychta i Gniewomir Tomczyk, prywatnie para a w świecie muzyki - niezwykle utalentowani artyści, którzy przedstawią swoje muzyczne dzieła. Patrycja zapowie album, który ukaże się tej jesieni - zaprezentuje prapremierowo swój nowy utwór a Gniewomir przestawi swój najnowszy trzeci w dyskografii album.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Katarzyna Miller i Sebastian Krajewski

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2021 23:55
Tym razem będzie o ciemności, zgodzie z naturą, Matką Ziemią, o rozliczeniu z przeszłością czy zrozumieniu bo "Jedyną możliwością wyjścia z tego impasu jest otwarcie się na cierpienie" (...) W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom spotkanie z Sebastianem Krajewskim i jego pierwszy piosenkowym albumem.
rozwiń zwiń