Polskie Radio Dzieciom

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Eva "Blondyna" Sukova

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2022 23:55
W audycji muzyka z Czech i Słowacji a w Plenerowym Studiu PRD w Ostravie pojawi się pochodząca z Brna, mieszkająca w Rakovniku, Eva "Blondyna" Sukova.
Eva Sukova i Adam Dobrzyński
Eva Sukova i Adam Dobrzyński Foto: Polskie Radio Dzieciom

W audycji rozmawiamy o jej twórczości, o znaczeniu słowa, edukacji najmłodszych, czym zajmuje się na co dzień w Rakovniku, o psach i kotach, pandemii a przede wszystkim debiutanckiej płycie "Nevolej mi do nebe!". Dowiemy się również o tajemniczym zawiadowcy stacji kolejowej Hlavni Nadrazi w Brnie.

Eva Sukova z autorem audycji Eva Sukova z autorem audycji
Posłuchaj
124:21 Dzieci_AAC 2022_04_13-23-00-36.mp3 13.04.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego)

Data emisji: 13.04.2021

Godz. emisji: 23.00

Premierowa audycja z cyklu Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego w każdą środę o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Muzyka Irlandii

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2022 23:55
Irlandia - Wyspa Zielona - ciekawostki, historia, święta a przede wszystkim muzyka - nowa i najnowsza, klasyka i ważne momenty w folklorze muzycznym Zielonej Wyspy...
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". John Lennon, Joni Mitchell, Leonard Cohen i ... Madonna

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2022 23:55
Ta muzyczna podróż będzie inna niż wszystkie. Cztery nazwiska, cztery ikony muzyki, cztery wizje muzycznej rzeczywistości. John Lennon, Joni Mitchell, Leonard Cohen i ... Madonna. I artyści składający hołd muzycznym gigantom. Czyli audycja pełna nowych, nieznanych interpretacji, doskonale znanych piosenek, przebojów, ponadczasowych hitów.
rozwiń zwiń