Polskie Radio Dzieciom

"Rejs Roku 2022"

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2022 18:15
Rodzina pod żaglami otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie "Rejs Roku 2022". Staramy się zmieniać świat, a nasz świat to morze, żeglarstwo i podróże.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Rodzina pod żaglami

Posłuchaj

23:51 Dzieci_AAC 2022_03_04-17-15-53_RPZ.mp3 04.03.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzina pod żaglami)

Audycja: Rodzina pod żaglami

Prowadzi: kapitan Adam, kapitan Edyta oraz Kalinka

Data emisji: 04.03.2022

Godzina emisji: 17.15

Rodzina pod żaglami to 30-minutowa audycja familijna, poruszająca tematykę podróżniczą, pełną dźwiękowych obrazków z życia rodzin, których pasją i codziennością jest pływanie na jachcie. Audycja pozwala poznać terminologię związaną z żeglarstwem oraz codzienne życie żeglującej rodziny Jakubczaków.

Niesamowite rejsy żeglarskie, wyprawy pełne przygód i rodzinnych dylematów na morzu i na lądzie, to tylko niektóre z zagadnień tej audycji, na którą zapraszamy w każdy piątek o godzinie 17:15.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz więcej na temat: podróże
Zobacz także
Czytaj także

Dzień Kota

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2022 18:15
To szczególny i wyjątkowy dzień, 17 lutego świętujemy Światowy Dzień Kota. Ci, którzy trochę znają Rodzinę pod żaglami, wiedzą, że już od lat podróżuje ona z kotami na pokładzie swojego jachtu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tłusty czwartek

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2022 18:15
Koniec karnawału świętuje się w wielu miejscach na świecie. W Polsce jest to tłusty czwartek, który rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. A jak to wygląda w innych krajach? Posłuchajcie!
rozwiń zwiń