X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Michael Jackson i Grzegorz Ciechowski

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2020 23:59
29 sierpnia obaj obchodziliby swoje urodziny. Między nimi była tylko różnica roku. Dzisiaj nie ma obu wśród nas ale pozostało wiele ponadczasowych dokonań, płyt, przebojów, które nieprzerwanie inspirują kolejne pokolenia muzyków i fanów.
Michael Jackson
Michael JacksonFoto: archiwum autora audycji

Michael Jackson i Grzegorz Ciechowski. Każdemu z nich poświęciłem godzinę.

Obywatela G.C. przypomnę z kultowego koncertu (jednego z dwóch w warszawskiej Sali Kongresowej) zaś Króla popu w najznamienitszych przebojach.

Posłuchaj
119:09 [DAB]Dzieciom (PCM) 29 sierpień 2020 21_59_55.mp3 29.08.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Stare, znane, zapomniane)

Audycję prowadził Adam Dobrzyński.

Data emisji: 29.08.2020

Godzina emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Stare , znane, zapomniane" w każdą sobotę o godz. 22.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!

Zobacz także

Czytaj także

Serge Gainsbourg i Jane Birkin

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2020 23:59
Niezwykła miłość Serge'a Gainsbourga do niepełnoletniej Jane Birkin (już samo zdjęcie z okładki wywołało obyczajowy szok - był to rok 1971!) czyli piękny i zapomniany concept album "Histoire De Melody Nelson" - w całości!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Woodstock '69

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2020 23:59
15 sierpnia 1969 roku ponad 400 tysięcy dzieci kwiatów zjechało na farmę Maxa Yasgura, żeby świętować "3 dni pokoju i muzyki". I to nie byle jakiej, bo wystąpili giganci lat 60. z The Who, Janis Joplin, Joe Cockerem oraz Jimim Hendrixem na czele. W takim oto stylu kończyła się dekada, która w Ameryce upłynęła pod znakiem Wietnamu, społecznego wrzenia i kontrkultury.
rozwiń zwiń