X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Stare, znane, zapomniane". Jerzy Grunwald

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2021 23:59
Niedawno GAD Records po raz pierwszy na CD opublikowało legendarny album En Face "Sennym świtem" z 1975 roku. Na ten tok przypada 40 rocznica wydania fantastycznego LP duetu Grunwald& Hilton zatytułowanego "Try". Wielki hit w Skandynawii roku 1981, w Polsce oczywiście materiał wyprzedził epokę. 
Adam Dobrzyński i Jerzy Grunwald
Adam Dobrzyński i Jerzy GrunwaldFoto: Polskie Radio

To wystarczający powód, by spotkać się w Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom z Jerzym Grunwaldem.

Będzie wiele wspomnień, będzie wiele nazwisk z Ryszardem Poznakowskim, Andrzejem Kuryło, Irkiem Dudkiem i Zbigniewem Hołdysem na czele. Będą piękne opowieści o każdym z prezentowanych nagrań!

Posłuchaj
117:43 [DAB]Dzieciom (PCM) 20 marzec 2021 22_02_17_SZZ_.mp3 20.03.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Stare, znane, zapomniane)

Audycję przygotował i prowadził Adam Dobrzyński.

Data emisji: 20.03.2021

Godzina emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Stare , znane, zapomniane" w każdą sobotę o godz. 22.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

"Stare, znane, zapomniane". Reo Speedwagon, Anita Ward, Gloria Estefan

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2021 23:59
Mija 40. rocznica zdobycia pierwszego miejsca za Oceanem przez zespół Reo Speedwagon i wydania dziewiątej w dyskografii grupy płyty "Hi Infidelity" - ich największego osiągnięcia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Stare, znane, zapomniane". Crash, Tears For Fears, T'Pau oraz Hall & Oates

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2021 23:59
W audycji prezentacja pierwszego wydania na CD albumu polskiego jazz-rockowego zespołu Crash z roku 1978 - wcześniej dostępnego tylko na kasecie magnetofonowej.
rozwiń zwiń