!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Stare, znane, zapomniane". Krzysztof Antkowiak

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2022 23:59
W Plenerowym Studiu PRD Krzysztof Antkowiak - wspólnie wspominać będziemy początki kariery, a także przedstawimy winylowy debiut Krzysztofa z tytułem "Zakazany owoc". Będzie też wspomnienie zmarłego w tym roku ojca Krzysztofa, współtwórcy Duetu Egzotycznego, ze Zbigniewem Dziewiątkowskim, Witolda Antkowiaka (zmarł 12 stycznia)
Krzysztof Antkowiak i Adam Dobrzyński
Krzysztof Antkowiak i Adam Dobrzyński Foto: Polskie Radio Dzieciom

Uzupełnieniem będzie dokończenie płyty Jerzego Połomskiego "Bo z dziewczynami" a także najważniejszy album w dorobku Krzysztofa Krawczyka z 1978 roku "Jak minął dzień".

Posłuchaj
118:38 Dzieci_AAC 2022_04_02-22-00-05_SZZ.mp3 02.04.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Stare, znane, zapomniane)

Audycję przygotował i prowadził Adam Dobrzyński.

Data emisji: 02.04.2022

Godzina emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Stare , znane, zapomniane" w każdą sobotę o godz. 22.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

"Stare, znane, zapomniane". Andrzej Dąbrowski

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2022 23:59
Plenerowe Studio Polskiego Radia Dzieciom zagości w warszawskim domu Agnieszki Matynia-Dąbrowskiej i Andrzeja Dąbrowskiego. Przed kilkoma tygodniami ukazała się książka biograficzna autorstwa żony Pana Andrzeja.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Stare, znane, zapomniane". Winylowe rarytasy

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2022 23:59
W audycji prawdziwe perełki - trzeci album Babrbie Benton, przed laty partnerki Hugh Hefnera, która prócz sesji dla Playboy'a, aktorstwa i modelingu, próbowała w latach 70. ubiegłego wieku swoich sił, jako gwiazda sceny country.
rozwiń zwiń