!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Stare, znane, zapomniane". John Waite, Christine McVie, Paul King

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2022 23:59
W audycji z taśm radiowych hity lata znane z anten Polskiego Radia, w Pół Pięknej Płyty pojawi się najważniejsza solowa produkcja w dyskografii Johna Waite'a z tytułem "No Brakes"- w zasadzie równo 38 lat po jej wydaniu, drugi solowy album Christine McVie także z 1984 roku oraz jedyny solowy LP Paula Kinga z 1987 roku.
Okładka albumu No breakes Johna Waitea
Okładka albumu "No breakes" Johna Waite'a Foto: archiwum autora audycji
Posłuchaj
123:45 [DAB]Dzieciom (PCM) 25 czerwiec 2022 21_59_37_SZZ.mp3 25.06.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Stare, znane, zapomniane)
Audycję przygotował i prowadził Adam Dobrzyński.

Data emisji: 25.06.2022

Godzina emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Stare , znane, zapomniane" w każdą sobotę o godz. 22.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 


Zobacz także
Czytaj także

"Stare, znane, zapomniane". Neil Merryweather, Ultravox i Red Box

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2022 23:59
W audycji o życiu i twórczości Neila Merryweathera - jego kariera i zespoły. 28 marca minęła pierwsza rocznica jego śmierci, teraz sięgnę po jego kultowy LP "Space Rangers" z 1974 roku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Stare, znane, zapomniane". Seals and Crofts, Stefan Waggerhausen i Urszula Sipińskia

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2022 23:59
W audycji unikalny koncert soft rockowej grupy Seals and Crofts z 1976 roku, drugi album Stefana Waggerhausena - i pierwszy hitowy materiał, który podbił rynek niemiecki w 1980 - przebywał w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt przez 37 tygodni i rozszedł się w przeszło 250 000 tysięcy egzemplarzy.
rozwiń zwiń