X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak narysować paprykę? [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2020 16:00
Stworek Potworek zaprasza wszystkie dzieci do swojej rysunkowej pracowni. W najnowszej audycji uczył swoich słuchaczy-rysowaczy jak za pomocą niekompletnej, leżącej gwiazdki, laseczki i 3 palców narysować paprykę.
Audio
  • Jak narysować paprykę? (Stworek Potworek/Polskie Radio Dzieciom)_03.06.2020.
Audio
  • Jak narysować paprykę? (Stworek Potworek/Polskie Radio Dzieciom)_03.06.2020.

Paprykę zaczynamy tworzyć rysując na kartce leżącą gwiazdkę. Będzie to ta część papryki, z którego wyrasta łodyżka. Potem łącząc gwiazdkę z krótką laseczką otrzymamy łodygę. Kolejny krok to narysowanie owocu papryki. Wystarczy pod leżącą gwiazdką narysować 3 palce, bez paznokci. Co dalej? Zapraszamy do wysłuchania załączonej audycji. W załączonym video prezentujemy dzieło Stworka Potworka, który pokazał jak tworzył paprykę krok po kroku.

Potworek Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 03.06.2020
Godzina emisji: 11.45

"Stworek Potworek" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. 

Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.


jo

Zobacz więcej na temat: grafika edukacja
Zobacz także