X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zamów sobie bibliotekę!

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2011 18:00
Nie masz czasu na skompletowanie biblioteki, nie jesteś na bieżąco z nowościami wydawniczymi? - żaden problem Bibliocreatio służy wsparciem!
Audio

Dwie dziewczyny przez Internet na podstawie Twoich zainteresowań dobierają książkę, która powinna się spodobać. Zajmują się doradztwem czytelniczym i tworzeniem prywatnych bibliotek.

Bibliocreatio to oferta dla osób, które nie mają czasu na śledzenie rynku wydawniczego, albo nie mają pomysłu na wyjątkowy prezent z okazji ślubu czy narodzin dziecka. Wystarczy, że klient określi, czego oczekuje od literatury. Sylwia Stano-Korczyńska opowiada: - Można skompletować całą biblioteczkę, zamówić subskrypcję, czyli kilka ciekawych książek miesięcznie, albo zrobić kolekcję na prezent i pięknie ją oprawić w skórę, płótno czy nowoczesne designerskie materiały.

W Polsce co roku pojawia się na rynku 20 tys. nowych tytułów, łatwo przegapić wartościowe pozycje z tematyki, która nas interesuje i zwyczajnie zgubić się w gąszczu informacji. Zofia Karaszewska i Sylwia Stano-Korczyńska w każdym gatunku potrafią znaleźć coś interesującego. - Staramy się wyszukiwać ciekawszych bohaterów, lepsze pozycje z obszaru, który nasz klient wybrał - przekonuje Zofia Karaszewska.

Zobacz więcej na temat: POLSKA dzieci
Zobacz także