X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Klasyka rocka w audycji Damiana Sikorskiego

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 22:00
W niedzielny wieczór na antenie Polskiego Radia Dzieciom pojawiły się nowości m.in od Buslava, Kwiatu Jabłoni, Rosalie i grupy Foo Fighters. Ponadto w audycji zagościło trochę klasyki rocka.
Foo Fighters
Foo FightersFoto: mat. promocyjne

21 lutego 1968 roku zespół Tadeusza Nalepy, Breakout, zagrał pierwszy koncert w klubie "Stodoła" w Warszawie. Podczas audycji przypadającej dokładnie 53 lata później, nie mogło zabraknąć piosenek tej legendarnej grupy.

Posłuchaj
119:47 2021_02_21 22_00_10_RadioDzieciom_Zaprasza_Damian_Sikorski.mp3 Zaprasza Damian Sikorski 21 lutego godz. 22:00

Audycja: "Zaprasza Damian Sikorski"
Data Emisji: 21.02.2021.
Godzina: 22.00.

Audycja "Zapraszam Damian Sikorski" jest częścią cyklu "Muzyka dla rodzica" na antenie Polskiego Radia Dzieciom i nadawana jest w każdą niedzielę między 22.00 - 00:00.

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!

jo


Zobacz także

Czytaj także

Basia Derlak - liderka zespołu Chłopcy kontra Basia w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2021 16:46
Gościem Damiana Sikorskiego w audycji "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" była Basia Derlak - liderka zespołu Chłopcy kontra Basia. Zespół powstał w 2009 roku w Krakowie jako duet kontrabasisty Marcina Nenko, i śpiewającej oraz grającej na klarnecie i drumli Derlak. W styczniu 2010 roku do grupy dołączył perkusista Tomasz Waldowski, drugi w składzie po kontrabasiście miłośnik jazzu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcelina gościem Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2021 10:00
Gościem audycji była Marcelina, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. W 2011 została wydana jej debiutancka płyta, która zyskała bardzo dobre opinie zarówno wśród słuchaczy jak i recenzentów. Rok 2012 rozpoczął się od nominacji Marceliny do nagrody Gazety Wyborczej "Warto" w kategorii Muzyka oraz nominacji do prestiżowej nagrody Fryderyków w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. W 2012 roku Marcelina pojawiła się na drugiej płycie June "July Stars". We wrześniu ukazał się nowy album zespołu Happysad, na którym także zagościła Marcelina.
rozwiń zwiń