X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Jestem muzykiem... " Martyna Pawłowska i Błażej Gawliński

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2020 10:00
Gośćmi w audycji Polskiego Radia Dzieciom  byli: wokalistka Martyna Pawłowska i jej mąż perkusista Błażej Gawliński. Muzycy opowiedzieli o godzeniu pracy muzyka z wychowywaniem syna i swoich muzycznych Świętach.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Elnur

Martyna Pawłowska jest ćwierćfinalistką ósmej edycji programu The Voice of Poland, gdzie brawurowo wykonała m.in. piosenki "Gołębi puch" Lombardu i "What About Us?" z repertuaru Pink.

Wokalistka pochodzi z Biskupca – miasto na Warmii. Na co dzień czynnie wykonuje zawód muzyka. Teraz intensywnie pracuje z zespołem DIULI nad premierowym albumem.

Posłuchaj
120:09 25.12. Jestem Błażej Gawliński.mp3 "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem..." Martyna Pawłowska i Błażej Gawliński_25.12.2020.

 

Błażej Gawliński - Perkusista. Absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Występował i współpracował m.in. z Korą, Edytą Górniak, Mrozem, Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz, Organkiem, Andrzejem Smolikiem, Sławkiem Uniatowskim, Igorem Herbutem, Nataszą Urbańską, Natalią Nykiel, Wojtkiem Pilichowskim, Markiem Kościkiewiczem, De Mono, Orkiestrą Adama Sztaby, Orkiestrą Tomka Szymusia, Kasią Popowską, Pezetem, Eldo, Anią Karwan, Kasią Dereń i Sound’n’Grace.


Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" 
Prowadzi: Damian Sikorski
Gość: Martyna Pawłowska i Błażej Gawliński
Data emisji: 25.12.2020.
Godzina: 23.00 - 01.00

Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" w każdy piątek między 23.00 - 01.00 na antenie Polskiego Radia Dzieciom.
Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

jo

Zobacz także

Czytaj także

Gościem audycji "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" Natalia Kukulska

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2020 14:45
Gościem kolejnego odcinka audycji "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" będzie Natalia Kukulska. Artystka opowie nam o swoim zawodzie i łączeniu go z wychowywaniem dzieci. Ponadto porozmawiam z wokalistką o płycie "Czułe struny" i Fryderyku Chopinie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Raper Grubson gościem Damiana Sikorskiego

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 15:00
Tym razem raper Grubson opowie nam o byciu muzykiem i rodzicem. W 2017 roku postanowił pokazać swoje pociechy w teledysku do piosenki Restart. Jak wygląda praca na scenie i w studiu, a jak kiedy artysta wraca do domu? Czy Restart o którym śpiewa to wypoczynek i chwile z bliskimi? Czy Grubson chciałby żeby jego dzieci poszły w ślady taty?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Grosiak z Mikromusic w audycji "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2020 15:30
Natalia Grosiak z zespołu Mikromusic była gościem kolejnego odcinka audycji Jestem muzykiem. Jestem rodzicem.
rozwiń zwiń