Polskie Radio Dzieciom

Gościem Damiana Sikorskiego Piotr Bogutyn

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021 18:45
Gościem audycji był Piotr Bogutyn, muzyk sesyjny, gitarzysta, aranżer, kompozytor i producent muzyczny. Współpracował z takimi artystami jak Romuald Lipko, Natalia Kukulska, Marcin Różycki, Tomasz Korpanty, Kayah, Kuba Badach, Artur Gadowski z zespołu IRA, Marek Stefankiewicz, Justyna Steczkowska, Siona Neale, Mieczysław Jurecki, Ania Karwan, Ewa Szlachcic, Izabela Trojanowska i Klara Jędrzejewska.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/Free-Photos

Od 2008 związał się z Lubelską Federacją Bardów, dzięki której poznał Marcina Różyckiego.. W 2012 podjął współpracę z Tomaszem Momotem. Od 2014 jako gitarzysta sesyjny grał w zespole Marty "Martity" Butryn, pochodzącej z Lublina wokalistki, która była w drużynie Tomsona i Barona w 8. edycji The Voice of Poland.


Posłuchaj
120:34 5.02. Jestem rodzicem.mp3 Gościem Damiana Sikorskiego Piotr Bogutyn

 

W 2016 rozpoczął współpracę z Teatrem Starym w Lublinie. Po przeprowadzce do Warszawy, w 2018 podjął współpracę z Bardotka Trio, chórem katolickim Heaven Up, Izabelą Trojanowską i Anią Karwan.
28 czerwca 2019 jako gitarzysta związał się z Budką Suflera, wziął udział w nagraniu partii gitary w premierowym utworze "Gdyby jutra nie było" i "W kinie tak jest" oraz jesiennej trasie koncertowej Budki Suflera wraz z gościnnym udziałem Izabeli Trojanowskiej, Urszuli i Felicjana Andrzejczaka.

Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" 
Prowadzi: Damian Sikorski
Gość: Piotr Bogutyn
Data emisji: 5.02.2021.
Godzina: 23.00 - 01.00

Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" w każdy piątek między 23.00 - 01.00 na antenie Polskiego Radia Dzieciom.
Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

jo

Zobacz także
Czytaj także

Gościem audycji "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" Natalia Kukulska

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2020 14:45
Gościem kolejnego odcinka audycji "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" będzie Natalia Kukulska. Artystka opowie nam o swoim zawodzie i łączeniu go z wychowywaniem dzieci. Ponadto porozmawiam z wokalistką o płycie "Czułe struny" i Fryderyku Chopinie. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gościem Polskiego Radia Dzieciom Mariusz Mitura

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021 16:16
Gościem audycji "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" był Mariusz Mitura, perkusista zespołu Myasta. Mariusz jest ojcem dwójki dzieci i na co dzień wykonuje dwa zawody. W audycji opowiedział o godzeniu życia zawodowego z wychowywaniem dzieci, koncertach, pracy w studiu, życiu rodzinnym jakim też jest zespół.
rozwiń zwiń