Polskie Radio Dzieciom

Gośćmi wieczornej audycji Ania Rusowicz i Hubert Gasiul

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021 18:24
Ania Rusowicz jest  nazywana "zakręconą hipiską" czy "najbarwniejszym dzieckiem-kwiatem ostatnich lat"; uważa, że mogłaby mieszkać na stałe w San Francisco. Idzie jednak własną drogą - raz wydaje się natchniona, innym razem twardo stąpająca po ziemi, zawsze mówi wprost.
Ania Rusowicz
Ania RusowiczFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Ania Rusowicz jest córką Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, małżeństwa gwiazd polskiego bigbitu. 
Hubert Gasiul - Perkusista zespołu Ani Rusowicz, prywatnie mąż. Znany także ze współpracy z Wilkami, jeden z oryginalniejszych bębniarzy na polskim rynku.

Posłuchaj
118:48 15.01. Jestem. Ania Rusowicz i Piotr Gasiul.mp3 Ania Rusowicz i Hubert Gasiul (Jestem muzykiem. Jestem rodzicem/Polskie Radio Dzieciom)_15.01.2021.

 

Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" 
Prowadzi: Damian Sikorski
Gość:  Ania Rusowicz i Hubert Gasiul
Data emisji: 15.01.2021.
Godzina: 23.00 - 01.00

Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" w każdy piątek między 23.00 - 01.00 na antenie Polskiego Radia Dzieciom.
Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Zobacz także
Czytaj także

Skubas o swojej nowej płycie "Duch"

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2020 19:11
"Duch" to trzeci album Skubasa, który właśnie ujrzał światło dzienne. Płyta jest naszpikowana wrażliwością i pełna emocji. Fonograficzny powrót Skubasa to jedno z najistotniejszych wydarzeń muzycznych tego roku, bowiem na nowe wydawnictwo artysty musieliśmy czekać aż sześć lat. To, co w nowym albumie Skubasa czuć najbardziej, to właśnie tego tytułowego ducha.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Oddział Zamknięty, Lady Pank, Manaam...

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 12:15
W wieczornej audycji muzycznej dla rodziców, dominowała polska muzyka rockowa. Zaglądając do kalendarium muzycznego 27 grudnia 1959 w Warszawie urodził się Jarosław Szlagowski, perkusista Oddziału Zamkniętego, Lady Pank, Manaamu, Tadeusza Nalepy.​
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gościem Polskiego Radia Dzieciom Mariusz Mitura

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021 16:16
Gościem audycji "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" był Mariusz Mitura, perkusista zespołu Myasta. Mariusz jest ojcem dwójki dzieci i na co dzień wykonuje dwa zawody. W audycji opowiedział o godzeniu życia zawodowego z wychowywaniem dzieci, koncertach, pracy w studiu, życiu rodzinnym jakim też jest zespół.
rozwiń zwiń