X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Michał Burzymowski

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2022 23:59
Gościem audycji "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" jest Michał Burzymowski - polski basista, Członek Akademii Fonograficznej ZPAV, szczęśliwy tata dwóch córek. Znany jest przede wszystkim ze współpracy z takimi wykonawcami jak: Tomek Kamiński, Lombard, Irena Jarocka, Dezire, Ani Rusowicz i Urszula.
Michał Burzymowski
Michał Burzymowski Foto: fb.com/WoobieDoobieStudios

W lutym 2011 wziął udział w krajowej preselekcji do festiwalu Eurowizja 2011, grając w zespole IKA.

W jego dyskografi znajdziemy m.in  takie albumy jak: Tomek Kamiński "Anioły do mnie wysyłaj", Viola i New Day "Tam-Tam i Tu", Lombard "I Say Stop", Dezire "Pięć smaków", Patrycja Markowska "Patrycja Markowska", Urszula "Dziś już wiem", Vino "Human Energy", Ania Rusowicz "Mój Big-Bit", TGD "Uratowani", Ania Rusowicz "Genesis", Urszula "Eony snu", Urszula "Wielki odlot 2": Najlepsze 80-te", Urszula "Biała droga Live - Woodstock Festival Poland 2015".

Posłuchaj
119:44 [DAB]Dzieciom (PCM) 6 maj 2022 23_00_16_JMR.mp3 06.05.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 06.05.2022

Godzina emisji: 23.00 - 01.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 23.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także

Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Paula Roma

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2022 23:59
Jej niebanalny sposób śpiewania, mocny charyzmatyczny głos oraz kobiecy wizerunek stworzyły niesamowicie interesujący debiut. Pierwszy debiutancki minialbum artystki - "Cześć, tu PAULA ROMA"- stanowi jej muzyczną wizytówkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Piotr Rubens Rubik

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2022 23:59
Rubens funkcjonuje od lat w branży muzycznej jako uznany gitarzysta i songwriter. Na co dzień zasila zespół Darii Zawiałow jako gitarzysta. Jest współtwórcą wielu polskich hitów, a jednym z nich jest "Złoto" Mroza.
rozwiń zwiń