Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Basia Jagodzińska-Habisiak

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2022 07:35
Basia jest rodzicem trójki małych dzieci i jest muzykiem. Prowadzi koncerty umuzykalniające dla maluszków, stworzyła śpiewnik z rytmiczankami i śpiewankami na potrzeby najmłodszych i tworzy spektakl muzyczno-teatralny "PaBaje".
Basia Jagodzińska-Habisiak
Basia Jagodzińska-HabisiakFoto: fb.com/basia.jagodzinska.9

MeloMaluchy, których pomysłodawczynią jest Basia Jagodzińska-Habisiak, to zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 0-3 lat oparte o teorię uczenia się muzyki amerykańskiego muzyka jazzowego Edwina Eliasa Gordona. Na bazie zajęć stworzyła MeloKoncerty czyli cykliczne spotkania dla całych rodzin w Warszawie z muzyką na żywo oraz koncerty online dostępne na kanale MeloMaluchy MeloKoncerty na YouTube.com.​

Posłuchaj
120:22 Radio Dzieciom 2022_11_25-23-00-02.mp3 25.11.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 25.11.2022

Godzina emisji: 23.00 - 01.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 23.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Kasia Tontor

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2022 18:00
Gościem audycji jest Kasia Tontor, wokalistka, raperka, kompozytorka, mama. Niegdyś występowała solowo, od kilku lat zasila szeregi poznańskiego zespoły Córy. Sama komponuje, produkuje i pisze teksty do większości swoich piosenek. Jest to efekt zamiłowania do "czarnych" klimatów oraz dużej wrażliwości piosenkarki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Joanna Fesler

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2022 18:00
Prywatnie mama trójki dzieci, z zawodu filolog i pedagog, a z pasji wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Za sobą ma występy m.in. u boku Krzysztofa Zalewskiego i apetyt na więcej!
rozwiń zwiń